KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12376107

nr 1237 6107

Katrin Kahl (f. 1954), Sverige. Sommar mås, Waxholm. Signerad, daterad -97. Olja på pannå, Motivet: 30x35

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 25 februari 2019
kl 20:31:09